מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  בדיקת חיווי אשראי

  בדיקת חיווי אשראי היא שירות חיוני שניתן ע"י חברות מקצועיות שמתמחות בתחום הפיננסים כמו דאן אנד ברדסטריט, והיא למעשה מעניקה לחברות האשראי המלצות חיוביות או שליליות בנוגע ללקוח שביקש הלוואה או אשראי בהתאם לדירוג האשראי שלו ולתנאים נוספים המייצגים את יכולת העמידה שלו בהחזרי הכספים. דירוג אשראי הוא למעשה ציון הניתן לכל אזרח ומעיד על היכולת שלו בתור לווה להחזיר את ההלוואה ולפרוע את ההתחייבויות שלו. דירוג אשראי מורכב משני חלקים- טיב הלקוח וטיב העסקה. טיב הלקוח מורכב ומבוסס על  נתוני האשראי של הלקוח שנצברו לאורך השנים, ההתנהלות שלו מול הבנקים וחברות אשראי ומעקב אחר תשלומים תקינים מול גופי ורשויות המדינה. טיב עסקה בנוי מגובה ההלוואה ביחס להכנסה – רמת הבטוחה וכושר ההחזר. בדיקה מקצועית של דירוג אשראי אישי נדרשת במגוון מצבים ומקרים והיא מאפשרת לגופים הפיננסים להעריך את מידת הסיכון במתן סיוע, מימון והלוואה ללקוח. חברת We Credit תוכל לבדוק עבורכם את חיווי האשראי שלכם, ובמידת הצורך אף למחוק רישום אשראי שלילי.

  החשיבות בביצוע בדיקת חיווי אשראי

  לקוח שמתנהל בצורה תקינה לאורך השנים יזכה לדירוג אשראי טוב, אולם נתון זה איננו מעיד שהוא יקבל כל סכום של הלוואה שירצה. גובה ההלוואה, העסקה ומרכיב הביטוח אם קיימת בעסקה, חייבים להתאים ליכולת ההחזר של הלקוח שמבקש את ההלוואה. דירוג אשראי אישי נגזר מאיכות ומרמת התנהלותו של הלווה לאורך השנים, וכל עוד התנהלותו הייתה תקינה וההתחייבויות שלו שולמו באופן תקין, דירוג האשראי האישי יהיה מינימאלי. מערכת דירוג אשראי חיונית בעיקר לגופים פיננסים מממנים, פנים וחוץ בנקאיים שבאמצעות בדיקת חיווי אשראי המתבצעת דרך הגופים הפיננסים המובילים ומעניקה להם אינדיקציה על טיב הלקוח, היכולת הכלכלית שלו להחזיר הלוואות בהתאם לקריטריונים כמו דירוג האשראי שלו ולבסוף מעניקה המלצה שלילית או חיובית לגופי המימון והאשראי.

  כיצד נקבע דירוג אשראי אישי?

  חיווי אשראי מתייחס למעשה להמלצת שני הגופים הפיננסים המובילים בנוגע למתן הלוואה, מימון או אשראי בהתאם לדירוג האשראי ולרמת ההתנהלות הפיננסית של הלקוח ובודקת האם הייתה תקינה או שלא תקינה לאורך השנים וזאת תוך התבססות על כמה נתונים רלוונטיים:

  • היסטוריית האשראי – במידה והלקוח עמד בכל ההתחייבויות הפיננסיות שלו לאורך השנים מול המערכת הפיננסית, הבנקים, הרשויות וגופים ממשלתיים, בהחלט ניתן להניח שהדוח לגבי נתוני האשראי יהיה תקין, חיובי ונקי ושלא יימצא בו מידע שלילי. ללא ספק, מדובר בנקודת פתיחה נהדרת לקבל סיוע במימון, הלוואה ואשראי.
  • עמידה בתשלומי הלוואות לבנקאיים ולגופים חוץ בנקאיים.
  • מקום עבודה + וותק – מורים, אנשי קבע, עובדי חברת חשמל, עובדי עירייה וכו' שמרוויחים כ- 10,000 ש"ח נטו מדי חודש וזוכים לקביעות וזאת בנוסף להתנהלות כלכלית תקינה לאורך השנים, ללא ספק, שווים לבנקים הרבה מסיבה הפשוטה שהיא וודאות.
  • צ'קים – צ'קים שחזרו ולא כובדו כתוצאה מאי כיבוד ממסר לא תקין, מעידים על בעייתיות, מצוקה ועל ניהול תזרים שלילי מצד הלקוח.

  חברת  We Creditמציעה ללקוחת פרטיים ועסקיים מגוון שירותי ייעוץ וליווי פיננסי מקצועיים הכוללים, בין היתר: מחיקת רישום אשראי שלילי ושיפור דירוג האשראי ועוד וכל זאת באחריות, אמינות ויחס אישי.

  בדיקת חיווי אשראי

  דירוג אשראי אישי בדיקה

  דירוג אשראי אישי בדיקה הינו שירות הניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות במתן ייעוץ וסיוע בתחום הפיננסי. הבנקים השונים וכן גופים חוץ בנקאיים מכירים את דירוג האשראי שלכם טוב יותר ממה שאתם מכירים ויודעים בעצמכם- יש להם אפשרות לקבל את כל נתוני האשראי והאינפורמציה הפיננסית עליכם מלשכות האשראי שמקבלות מידע מבנק ישראל. בלשכות האשראי מבוצע ניתוח של המידע וכך נקבע הדירוג האשראי שלכם, על פי אלגוריתמים ספציפיים וקבועים. בהתאם לדירוג נתוני האשראי – בי די אי יוחלט האם אתם זכאים לקבל הלוואות, סיוע במימון, הגדלת האשראי שלכם ועוד. חברת We Credit מתמחה במחיקת BDI שלילי ובשיפור דירוג אשראי ללקוחותיה במגזר העסקי והפרטי.

  מתי יש לבצע דירוג אשראי אישי בדיקה?

  בנק ישראל מפעיל את מאגר נתוני האשראי החל משנת 2019, וכיום כל הבנקים והגופים החוץ בנקאיים יכולים להכיר ולראות את ההיסטוריה הפיננסית של הלקוחות שלהם. נתוני האשראי כוללים: גובה הלוואות כולל אובליגו, עמידה או פיגור בתשלומים שונים בעבר, יכולת ההחזר שלכם, חזרה של שיקים ומידע שהתקבל מגופים ורשויות ציבוריים בהם מדור מוגבלים, הוצל"פ, חדלות פירעון וכו'. כעת, אתם וודאי שואלים כיצד נקבע דירוג האשראי האישי?
  מאגר נתוני האשראי נועד ליצור תחרות הוגנת ובריאה בין הבנקים לגופי מימון ואשראי חוץ בנקאיים. אם בעבר, הבנקים שבהם נטלתם הלוואות החזיקו במידע רלוונטי וזכו ליתרון ביחס לגופים חוץ בנקאיים שלהם לא הייתה גישה למידע ולנתונים הללו, כיום המאגר מאפשר לעודד תחרות ולפתוח את השוק גם לגופים מלווים נוספים. תחרות גבוהה משמעותה תנאים טובים יותר וריבית נמוכה ללווה. דירוג אשראי אישי בדיקה מאפשרת לכם להבין ולדעת מה הסטטוס וההגדרה הפיננסיים שלכם מבחינת הבנקים וגופים חוץ בנקאיים אותה ניתן לבצע כחלק משירות של חברות מקצועיות המתמחות במתן ייעוץ וליווי פיננסי.

  הדירוג מושפע מכמה פרמטרים:

  • חזרות של שיקים והו"ק במהלך 3 השנים האחרונות.
  • סך כל ההתחייבויות שבהם עמדתם ב- 3 השנים האחרונות.
  • פיגורים בהחזרים או בתשלומי חוב, חריגה ממסגרת עו"ש ועוד.
  • דיווח מהרשויות השונות וגופיים ציבורים.

  מומחים בייעוץ פיננסי ופתרונות אשראי מתקדמים

  חברת We Credit מתמחה במתן שורה של שירותים פיננסיים מקצועיים הכוללים, בין היתר, בדיקת דירוג אשראי ומחיקת רישום בי די שלילי. הייעוץ והליווי הניתנים מידי מומחים יסייע בידכם לקבל סיוע במימון ולהתנהל בצורה נבונה מבחינה כלכלית.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support