מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  דוח חיווי אשראי

  דוח חיווי אשראי הוא למעשה דוח אותו מזמינים גופי הלוואות, מימון ואשראי חוץ בנקאי משני הגופים הפיננסים המובילים במדינה בהמשך לבקשת לקוח למימון כלשהו, אשר ממציג המלצה שלילית או חיובית בהמשך לבקשתו של אותו לקוח. ההמלצה מושפעת ממגוון רחב של קריטריונים כגון ההתנהלות הפיננסית  של אותו אדם, דירוג האשראי שלו וההיסטוריה הבנקאית שלו 3 שנים אחורנית. בשנת 2019 נכנס לתוקפו חוק נתוני אשראי החדש, שנועד לקבוע מהו דירוג באשראי של כל אזרח בישראל. חוק נתוני האשראי מגדיר את סוג המידע הפיננסי שייאסף אודות הלקוח ואת דרכי הפצת המידע, ובנוסף החוק מסדיר את הדרכים לשיתופם של נתוני האשראי עם גופים פיננסיים שונים. דוח חיווי אשראי מהווה המלצה אובייקטיבית לגבי מתן או מניעת המימון בהתאם להתנהלות הכלכלית של הלקוח. מדובר בכלי יעיל ונוח לשימוש עבור הבנקים ונותני האשראי האחרים בבואכם להחליט האם להעניק סיוע, הלוואה, מימון ואשראי ללקוח מסוים. חברת We Credit היא חברה המתמחה בניהול, ייעוץ, וליווי פיננסי, והיא נותנת שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

  למה מיועד דוח חיווי אשראי?

  באמצעות מערכת שיתוף נתוני האשראי, יכולים גופים נותני אשראי בהם הבנקים המסחריים וגופי מימון חוץ בנקאיים לקבל גישה ולצפות בנתוני האשראי של הלקוח, וזאת בכפוף להסכמתו המפורשת. באמצעות בדיקה זו, ניתן להחליט האם להעניק ללקוח אשראי, הלוואות או מימון ובאילו תנאים. בנוסף, ניתן להנפיק דוח חיווי אשראי באחת משתי החברות הפיננסיות המובילות כמו דאן אנד ברדסטריט, אשר מהווה המלצה חיובית או שלילית בנוגע למתן המימון המבוקש לאותו הלקוח בהתאם לקריטריונים רבים כמו ההיסטוריה הפיננסית שלו 3 שנים אחורנית, דירוג האשראי שלו וכן קריטריונים נוספים. כאשר ההמלצה שלילית לרוב גוף המימון לא יאשר את ההלוואה או האשראי, וכשההמלצה חיובית לרוב הבקשה תאושר. כמו כן, ניתן אף להפיק גם דוח נוסף אשר יהיה מפורט פחות שמבוסס על הנתונים הפומביים בלבד, כדוגמת פשיטות רגל, הכרזה על חשבון מוגבל וכו' וכך ניתן להבין וללמוד האם הלקוח לא פורע את החובות שלו באופן קבוע ומובהק.

  ליווי וייעוץ מקצועי מידי מומחים להתנהלות פיננסית נכונה ולחיווי אשראי

  כאמור, דוח חיווי האשראי הינו כלי יעיל עבור הבנקים וגופים נותני אשראי נוספים שנועד להצביע האם מומלץ להם להעניק הלוואה או מימון או לא, המתבסס על התנהלות פיננסית נכונה או בלתי אחראית של הלקוח ובהתאם לקבל החלטה מושכלת האם לאשר לו מימון וסיוע. במידה ודירוג האשראי שלכם הינו שלילי או נמוך, ניתן ואף מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום, שתנחה אתכם כיצד לשנות את התנהלותכם הבעייתי, ובנוסף תבצע שורה של פעולות שיאפשרו לשפר אותו. חברת We Credit מעניקה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי הכוללים, ייעוץ וליווי בהליכי מחיקת אי בי די שלילי, שיפור דירוג אשראי ועוד וכל זאת באחריות, אמינות ויחס אישי.

  דוח חיווי אשראי

  דוח ריכוז נתוני אשראי

  דוח ריכוז נתוני אשראי הוא מסמך אשר מציג נתונים ומידע לגבי כל הפעולות הפיננסיות שביצע לקוח. איך הוא פועל? הלקוח יכול פעם בשנה להפנות בקשה בחינם אל בנק ישראל לקבלת דוח ריכוז נתוני האשראי שלו, אשר מציגה את אוסף נתוני האשראי של האדם 3 שנים אחורנית. במידה ודוח ריכוזי האשראי של הלקוח חיובי, הדוח יכול להוות יתרון במשא ומתן מול חברות מימון ואשראי במידה ואותו אדם מעוניין לקבל הלוואה, מימון או הגדלת מסגרת אשראי בתנאים אידיאליים. כמו כן, ע"פ הדוח האדם הנבדק יכול לדעת אם נפלו טעויות בדיווחים של חברות האשראי (מה שאכן קורה לעיתים), להפנות בקשה לתיקון וכך לשפר את דירוג האשראי שלו. חברת We Credit היא חברה המתמחה בתחום הפיננסים והאשראי בפרט, אשר מציעה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים שירותי ייעוץ, מחיקת רישום, הפקת דוחות ועוד.

  מה כולל דוח ריכוז נתוני אשראי ולמה הוא נועד?

  דוח ריכוז נתוני אשראי או דוח ריכוז נתונים הינו דוח שמציג את כלל המידע שנאסף אודותיכם במערכת נתוני האשראי שמגיעים ממקורות שונים. המידע מועבר למערכת של בנק ישראל בכל פעם שמבוצעת על ידכם פעילות פיננסית מסוימת, בין אם שהיא חיובית או שלילית. הגופים השונים שמעבירים את המידע למערכת הינם הבנקים השונים, גופים שמנפיקים כרטיסי חיוב, גופים חוץ בנקאיים שמספקים שירותי אשראי, לשכות הוצאה לפועל, בתי המשפט, כונס הנכסים וכל גוף וארגון שמספק אשראי, מימון או הלוואות.  המטרה של איסוף הנתונים והמידע הנ"ל הינה לספק הערכה מקצועית ומהימנה לגבי אופן העמידה של הצרכן – הלקוח בפירעון של תשלומים ושל התחייבויות פיננסיות אחרות. במידה והיסטוריית התשלומים חיובית, יתאפשר לצרכן להתמקח על תנאי ההלוואה והאשראי המוצעים לו  ובדרך כלל גם לזכות בתנאי אשראי והחזר טובים ונוחים יותר. המידע שייך לצרכן בלבד והוא היחיד שמחליט האם הוא יועבר ויימסר לגורמים אחרים או לא.

  אמצעי יעיל להתנהלות פיננסית נבונה עם דוח ריכוז אשראי

  באמצעות דוח ריכוז נתוני אשראי ניתן להבין מה היא תמונת המצב הבנקאית שלנו בחינם פעם בשנה, כמו גם לשים לב לטעויות שעלולות ליפול בדיווחים של החברות השונות ולתקנן. בנוסף, מומלץ גם להיעזר בשירותיו של יועץ פיננסי חיצוני על מנת לעבור על הדוח בדקדקנות ולהפנות בקשות לתיקון ושינוי במידת הצורך. דוח ריכוז נתונים כולל את ההתחייבויות השונות של הצרכן וכן את הריבית שהוא אמור לשלם 3 שנים אחורנית. באופן כללי הדוח כולל את המידע הבא:

  • הלוואות וריביות.
  • מסגרות אשראי.
  • ערבויות בעסקאות – ערבויות שהועמדו לטובתו של הלקוח וכן ערבויות שהלקוח הוא הערב.
  • פעילויות שונות עם שיקים והוראות חיוב חשבון.
  • הגבלות שונות שהוטלו על חשבון העובר ושב.
  • תיקים בהוצאה לפועל, תיקי פשיטת רגל וחדלות פירעון, תיקים בכונס נכסים.
  • פעולות שונות שבוצעו באמצעות מערכת נתוני האשראי וכן מידע אודות גורמים שונים שהסכמתם שיקבלו מידע אודותכם.
  • מידע מפורט לגבי עסקאות פעילות ועסקאות לא פעילות.
  • מידע מפורט של עסקאות לא פעילות – כאן מוצג המידע של עסקאות שכבר הסתיימו.
  • מידע שהתקבל מרשויות וגופים ציבוריים.

  מומחים בייעוץ וליווי פיננסי עם דוח ריכוז אשראי

  חברת We Credit מציעה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים שורה של שירותים מקצועיים בתחום הפיננסים בהם: מחיקת רישום בי די אי שלילי, שיפור דירוג אשראי, בניית תוכנית אסטרטגית להתנהלות כלכלית נבונה, הנפקת דוח ריכוז נתוני אשראי ועוד. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלאה וישמח לשתף פעולה.

  דוח ריכוז אשראי

  דוח ריכוז נתונים

  דוח ריכוז נתונים הינו למעשה דוח אשראי שמציג מידע שנאסף על כל אזרח 3 שנים טרם הזמנת הדוח במדינת ישראל במערכת נתוני האשראי של בנק ישראל ומגיע ממקורות שונים. המידע בדוח הינו אישי ומשתנה על פי המאפיינים והפעילות האישית של אותו אדם- באופן רגיל וקבוע, יופיעו כמה שדות שמפרטים את פרטי העסקה ומהותה של העסקה, כאשר נתונים נוספים שיכולים להופיע בהתאמה לכמות הנתונים והמידע אצל האזרח, הינם: בטחונות הנוגעים לעסקה, אי העברת תשלום במועד, מסלולי ריבית, הערת ממונה, הערות והיסטוריה של פיגורים. חברת We Credit היא חברה המספקת שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום הייעוץ הפיננסי, והיא מתמחה במחיקת BDI שלילי, שיפור דירוג אשראי, וכן מדריכה את לקוחותיה כיצד לנהל את כספם בצורה מיטיבה.

  כמה דברים שחשוב לדעת על דוח ריכוז נתונים:

  דוח ריכוז נתונים למעשה כולל נתונים פיננסיים רבים אשר נגזרים מהפעולות הבנקאיות השונות של כל אזרח במדינת ישראל כגון:

  • הלוואות שונות ותנאי ריבית
  • מסגרות האשראי
  • ערבויות שהועמדו לטובת הלקוח
  • עסקאות אשראי שלהן אותו אדם ערב
  • פעילות בשיקים והוראות קבע בחשבון
  • הגבלות אשר הוטלו על חשבון עובר ושב
  • תיק בהוצאה לפועל שנפתח על שמך
  • תיקי חדלות פירעון ופשיטת רגל שנפתחו בכונס נכסים רשמי
  • פעולות ופעילויות נוספות שהתבצעו בערוצים השונים המדווחים למאגר

  המידע בדוח מגיע מכמה גופים ומקומות, אשר ע"פ החוק מעבירים אותו לבנק ישראל – הבנקים השונים וחברות כרטיסי אשראי, הוצאה לפועל, כונס הנכסים, בנק ישראל, גופים ציבוריים ונותני שירותי אשראי חוץ בנקאיים.

  אילו נתונים שליליים מדווחים בדוח ריכוז נתונים?

  בדוח ריכוז הנתונים נכתבים נתונים חיוביים ושליליים- בין הנתונים השליליים ניתן למצוא:

  • מתן צו כינוס
  • פתיחה בהליך פשיטת רגל
  • הכרזה על פשיטת רגל
  • נתונים מהוצל"פ
  • תיק בלשכת ההוצאה לפועל כאשר סכום החוב הינו גבוה מ – 5,000 ₪ או קיום של שני תיקים או יותר בהוצאה לפועל בסכום מצטבר שעולה על 4,000 ש"ח וזאת לפי התנאים של ההעברה וסוגו של התיק.
  • נתונים מבנק ישראל – חשבון בנק מוגבל או מוגבל חמור, צו לעיכוב הליכי הגבלת חשבון.
  • נתונים שונים מבנקים, נותני אשראי חוץ בנקאיים וחברות כרטיסי אשראי לגבי חובות של הלקוח בתאגיד בנקאי, מנפיק של כרטיסי חיוב.
  • קיום נתון מבנק הדואר או מתאגיד בנקאי בנוגע להתראות שונות הנובעות מסירוב שיקים וזאת בהתאם לסעיף 2(א1) בחוק שיקים ללא כיסוי.

  ליווי מידי מומחים בהליך הוצאת דוח ריכוז נתונים

  הנתונים נשמרים במשך 3 שנים במערכת ובמאגר נתוני אשראי של בנק ישראל. דוח ריכוז נתונים יסייע לכם להבין מהו הסטטוס הפיננסי שלכם ויאפשר לכם להתנהל בצורה טובה ונכונה יותר מבחינה כלכלית מול הבנקים והגורמים הנוספים. את הדו"ח ניתן להנפיק דרך בנק ישראל ללא תשלום פעם בשנה, אך על מנת לדעת לבחון אותו באופן המדויק ביותר מומלץ לקחת את שירותיה של חברה המתמחה בתחום שתוכל לסייע בהגשת המסמכים במידה ונפלה טעות בדיווחי הגופים אל בנק ישראל. חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המספקת שירותים מגוונים בתחום הייעוץ הפיננסי. בין השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים: מחיקת רישום בי די אי שלילי, שיפור דירוג אשראי, הוצאת דוח ריכוז נתונים ועוד.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support