מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  הליכים חשבונאיים ושינוי סוג העסק – רק בעזרת רואה חשבון מומחה

  פתחתם עסק חדש עם רעיון וקונספט ייחודי, ועבדתם כעוסק פטור, אך התחלתם להרוויח סכומי כסף גבוהים מהצפוי? אם מחזור ההכנסות שלכם עולה על מעל ל-100 אלף ש״ח בשנה, אתם נחשבים לעוסקים מורשים ויש לטפל בכך בהקדם. רישום עוסק מורשה ברשות המיסים ובביטוח לאומי, יכולה להיעשות גם באופן עצמאי, אך בין הדיווחים השונים, הניירת ומגוון הרשויות שיש לפנות אליהן, וזאת עוד לפני העבודה שלכם כבעלי עסק, קל ללכת לאיבוד. פנייה לרואה חשבון מוסמך שיפעל כמייצג שלכם אל מול הרשויות היא לא רק מומלצת כדי לעשות סדר בבלאגן, אלא גם כדאית מבחינה כלכלית. בטווח הארוך, רואה חשבון מיומן יכול לעזור לכם לחסוך בעלויות ניהול העסק, בין אם מדובר בהנפקת הקבלות המתאימות או בהחזרי מס המגיעים לכם שלא ידעתם עליהם לפני כן.

  עבודה כעוסק מורשה

  כל עסק מוצלח מתחיל בסדר וארגון. במידה ויש לכם עובדים, תרצו לשלם להם בזמן ולא לעשות טעויות בשכר שלהם. תרצו גם לארגן את כל החשבוניות שלכם לטובת עריכת דו״ח ההוצאות וההכנסות ולעקוב אחר מועדי התשלומים ומועדי הגשת הדוחות. עבודה עם רואה חשבון מבטיחה בדיוק את אותו הסדר והארגון להם דרוש העסק כדי לתפקד בהצלחה, וכן, על מנת לספק עבורכם את השקט הנפשי שבעל מקצוע מטפל בעניינים הפיננסים שלכם. רישום עוסק מורשה הוא צעד להצלחה כלכלית מרשימה, שכן, מחזור ההכנסות של עוסק מורשה אינו מוגבל לסכום מסוים. כמו כן, ישנם תחומים בהם אינכם יכולים לעסוק כעוסקים פטורים, כמו סוגים שונים של רפואה, עריכת דין או אדריכלות. כאשר אתם מגיעים לשלב פתיחת העסק, סיוע של רואה חשבון יכול להבהיר זאת עבורכם ולמצוא דרכים לסייע לכם. ההבדל העיקרי בין עוסק פטור לעוסק מורשה הוא הפטור ממס – עוסק פטור אינו משלם מס ערך מוסף בעבור העסקה, שלעיתים יכול להגיע לסכומים גבוהים, אך עוסק מורשה לרוב יגבה את סכום המס מלקוחותיו, כך שהסכום יתקזז.

  פנו אל משרד ראיית חשבון מצליח ומוביל

  זקוקים לסיוע של רואה חשבון מומלץ ואיכותי? משרד רואי החשבון פייג׳ ויסקוס ושות׳ מונה שני סניפים המשרתים את תושבי הצפון וגם מעבר לו – בקריית ביאליק ובכרמיאל. המשרד עובד עם רואי חשבון, כמו גם עם מנהלי חשבונות ועובדים מתמחים ומסייע ללקוחותיו בכל הדרוש. בין אם הקמתם עסק עצמאי של אדם אחד, או שאתם מנהלים חברה גדולה, המשרד מציע את שירותיו ללקוחות שונים ומגוונים ומסייע בתחומי ראיית החשבון, ייעוץ כלכלי, ניהול חשבונות וחישובי שכר למען העסק שלכם. המשרד מתמקד במתן יחס אישי וטיפול מקצועי בכל נושא, כמו גם מציאת פתרונות יצירתיים למצבים שונים בהם תתקלו לאורך שנותיכם כבעלי עסק. עם ניסיון עשיר, מומחיות ייחודית ושירות בלתי מתפשר, פניה אל המשרד מבטיחה שהעסק שלכם יזכה לטיפול בידיים הטובות והמיומנות ביותר.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support