מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  חיווי אשראי שלילי

  חיווי אשראי שלילי הינו מצב בעייתי שבו הרשויות הפיננסיות המובילות במדינה (ביניהן דאן אנד ברדסטריט) מעניקות המלצה שלילית לגופי האשראי, המימון וההלוואות בהמשך לבקשת לקוח למימון כלשהו. ההמלצה השלילית ניתנת בעקבות נתונים פיננסיים שליליים כמו חובות, צ'קים חוזרים ועוד, המעידים על התנהלות פיננסית בלתי תקינה הנוגעת לאדם כלשהו. מצב זה עלול להקשות על קבלת הלוואה ואשראי מהבנקים ומגופים נוספים, וכן בהשגת תנאי החזר נוחים.  הליך קבלת חיווי אשראי שלילי הינו מהיר, וכולל בקשת רשות של הבנק מהלקוח לקבל מידע עליכם מהמערכות של הגופים הפיננסים המובילים במדינה- הבנקאי מזין את שמכם ואת מספר תעודת הזהות שלכם ומבקש מהם חיווי – המלצה חיובית או שלילית. בהתאם להמלצה, הבנקאי יחליט האם ניתן לאפשר לכם לקבל סיוע והלוואה ובאילו תנאים. חברת We Credit היא חברה המתמחה בייעוץ פיננסי בכלל ובתחום האשראי בפרט, ונותנת ללקוחותיה שרותי מחיקת BDI שלילי, שיפור דירוג האשראי וכו.

  מה המשמעות של חיווי אשראי שלילי?

  מהרגע בו נלחץ הכפתור המיועד לביצוע הבדיקה, מתבצעת סריקה על ידי לשכות האשראי של כל נתוני האשראי האישיים של הלקוח, ובתוך רגעים ספורים על המסך תופיע המלצה שלילית או חיובית המהווה את חיווי האשראי שלכם- האם הגופים הפיננסים ממליצים להעניק לכם מימון, אשראי או הלוואות, או לחילופין בגלל נתונים שליליים ההמלצה היא לא לאשר את בקשתכם. הבדיקה מבוססת על דוח ריכוז נתונים אישי שניתן להנפיקו בקלות רבה באתר בנק ישראל, כמו גם נתונים נוספים כמו דירוג האשראי ועוד. דוח זה יכול לכלול מספר עמודים רב, כאשר מטרת הבדיקה המהירה לגבי חיווי אשראי הינה להקל על ספקי האשראי, ובמקום לעבור על הדוח כולו הם יכולים לקבל המלצה אחת במהירות ובצורה פשוטה.

  כעת וודאי תשאלו מה ניתן לעשות כאשר מופיע חיווי אשראי שלילי?

  כאשר התוצאה המתקבלת בבדיקת חיווי האשראי הינה שלילית, סביר להניח שהבקשה שלכם לקבלת הלוואה ואשראי תידחה וייאמר לכם לשוב ולנסות להגיש בקשה חדשה בעוד מספר חודשים. הבדיקה היא למעשה המלצה המייצגת את סטטוס ההתנהלות הפיננסית שלכם, ובהתאם מאפשרת לגוף הפיננסי ממנו ביקשתם את הסיוע להחליט האם להעניק אותו או לדחות את הבקשה. חשוב לדעת כי חיווי אשראי שלילי לא נשאר איתכם לנצח- אחת התקנות בחוק קובעת שלאחר שלוש שנים בהן ההתנהלות שלכם הייתה טובה וללא חזרה של תשלומים, חיווי האשראי יכול להשתנות משלילי לחיובי ללא התערבות של גורם חיצוני. עם זאת, ישנן חברות מקצועיות שמתמחות בתחום מערכות נתוני האשראי המסוגלות לסייע לכם לשפר את דירוג האשראי שלכם ולהפוך סירוב לאישור וזאת באמצעות נקיטה בכמה צעדים ופעולות פשוטים אך אפקטיביים.

  We Credit – מומחים בפתרונות חיווי אשראי שלילי

  כאשר אנו עוסקים בחיים הפיננסיים שלכם, אסור להיות אדישים וחשוב לתת לבעלי מקצוע לסייע לכם במתן ליווי, ייעוץ ותכנון פיננסי מקצועי ואיכותי וזאת במטרה להתחיל דרך והתנהלות פיננסית חדש ונכונה. צוות המומחים המנוסה של חברת  We Creditעומד לשירותכם וישמח להעניק לכם שורה של שירותים בהם: מחיקת בי די אי שלילי, שיפור דירוג אשראי ועוד וכל זאת באחריות, אמינות ויחס אישי.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support