מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  מחיקת נתוני אשראי שלילי

  הליך מחיקת נתוני אשראי שלילי

  חברות פיננסיות מקצועיות מספקות ייעוץ פיננסי לעסקים ומלוות אותם בגיוס מימון ואשראי ובמתן ייעוץ משפטי בהליך של מחיקת נתוני אשראי שלילי.  צוות המומחים של החברה יזמין את הפונה או הלקוח לפגישת ייעוץ והיכרות ראשונית וישמע את שעל ליבו. המומחים ינסו להבין את המטרות בנטילת האשראי ומהו גובה האשראי הנדרש, ובמקביל יתחקו אחר ההיסטוריה הפיננסית וההתנהלות מול המערכת הבנקאית. בשלב הבא, הגורמים המקצועיים יעיינו בדוחות האשראי שמצויים באותן הסוכנויות וזאת על מנת לאתר כשלים ופגמים. טעויות בדוחות פיננסים ורישום בי די אי שלילי לא מוצדק מהווים תופעה שכיחה באופן יחסי. טעויות שנפלו בדוחות פיננסים או במערכת הבנקאית, עלולות לגרום לסבל רב ללקוח וזאת על אף העובדה שהוא התנהל נכון.

  אילו נתונים נמצאים בדו"חות האשראי?

  • נתונים בנוגע לפשיטות רגל, עיקולים מלשכת ההוצאה לפועל, תביעות חוב, הגבלות שונות ועוד.
  • נתונים שמעידים על היות הלקוח מוגבל בבנק.
  • נתונים ומידע מתאגיד בנקאי בנוגע להתראה שנשלחה ללקוח לגבי שיק ללא כיסוי.
  • נתונים מהבנק או ממנפיק אמצעי התשלום, בנוגע להתראה בכתב שנשלחה ללקוח על כוונה לנקוט בהליכים וצעדים לגביית חוב.
  • נתונים המעידים על פיגור בהחזר חוב או אי תשלום חובות.
  • נתונים מבית משפט המעידים שנושא משרה או בעל מניה בחברה לא יכול להיות מנהל כללי או דירקטור בחברה או שמוטל עליו איסור להיות מעורב במישרין או בעקיפין בייסוד או בניהול חברה.

  שירותים פיננסים מקצועיים מידי מומחים במחיקת נתוני אשראי שלילי

  We credit הינה חברה מקצועית ומובילה המספקת מגוון רחב של שירותים פיננסים מקצועיים הניתנים על ידי צוות מומחים. בין השירותים שאנו מעניקים ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוכלו ליהנות מייעוץ וליווי פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי נכון, מחיקת נתוני אשראי שלילי – בי די אי, גיוס הון, מימון ואשראי לעסקים ועוד. החברה מקפידה על אחריות, אמינות, יחס אישי ומחירים הוגנים ומלווה את הלקוח לאורך כל הדרך עד להשגת התוצאה הרצויה.

  מחיקת נתוני אשראי

  מחיקת נתוני אשראי

  מחיקת נתוני אשראי היא פעולה חוקית ואפשרית לגמרי, אולם ישנם כמה מצבים בהם מחיקה מלאה וכוללת עלולה ליצור אפקט הפוך מכפי שציפיתם לו-  ישנם מקרים בהם מחיקת נתוני אשראי כלל אינה מומלצת, לדוגמא כאשר בדוח ריכוז הנתונים האישי מדווח על נתונים חיוביים ושליליים, כאשר משקלם של השליליים כבד יותר. על מנת לקבל החלטה נכונה האם מומלץ לבצע מחיקה שכזו, חשוב להניח על המאזניים את הנתונים החיוביים מול השליליים וזאת על מנת להבין שבמידה וכל הנתונים ימחקו, האם מדובר בצעד שיועיל או שיעשה נזק; השאלה הנשאלת הינה האם שווה למחוק גם נתונים החיוביים שנצברו במטרה לצאת לדרך חדשה? בחברת We credit לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, יכולים לקבל ייעוץ אישי בנוגע למחיקת נתוני אשראי, הפקת דוחות, שיפור הBDI ועוד.

  מתי כדאי לבצע מחיקת נתוני אשראי?

  מענה לשאלה חשובה זו עדיף לקבל מאנשי מקצוע, לאחר שאלה בחנו בעין מקצועית את כל הנתונים והביאו בחשבון את כל השיקולים הרלוונטיים. עם זאת, ישנם כמה כללי אצבע- כאשר נתוני האשראי השליליים הינם כבדים ורבים הרבה יותר ביחס לנתונים החיוביים, ללא ספק מחיקת נתוני אשראי הינה מומלצת ואף הכרחית .במידה ובעבר היו לכם נתוני אשראי שליליים ואתם כיום מעוניינים ליטול משכנתא, לקחת הלוואה לפתיחה ופיתוח עסק או שאתם רוצים לרכוש רכב חדש, חיוני וחשוב לטפל בצורה נכונה בשורש הבעיה מבעוד מועד. לאחר מחיקת נתוני האשראי נפתחת לפניכם הזדמנות ליצור ולהפיק דוח ריכוזים נקי שכולל רקורד מפואר ומלא בנתונים חיוביים. לאחר ביצוע המחיקה, ניתן ומומלץ לבצע כמה פעולות נוספות, וזאת על מנת לשפר ולהעלות את דירוג האשראי שלכם. לבנקים ולגופי המימון השונים חשוב לראות שהיסטוריית הנתונים שלכם הינה תקינה וחיובית וזאת לפני ביצוע עסקה איתכם בתור לקוחות. במידה וקיימים נתוני אשראי שליליים ללקוח הרי שלעשות עמו עסקים יהיה צעד מאתגר וככל הנראה מסוכן, ולאחר מחיקת נתוני אשראי הגופים הללו לא יראו את ההיסטוריה הפיננסית הבעייתית שלכם, ומוטב שכך. לכן חשוב ביותר לצבור לאורך הזמן נתוני אשראי חיוביים, שכן במאקרו, ככל שיהיו נתונים חיוביים רבים יותר כך תנאי העסקה המוצעת לכם ישתפרו. במיקרו, שלושה חודשים ומעלה שבהם צברתם נתונים חיוביים, אמורים להספיק ולעשות את העבודה בצורה טובה.

  פתרונות פיננסיים מתקדמים ואיכותיים מידי מומחים במחיקת נתוני אשראי

  חברת We credit מתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי פיננסי ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים בניית תוכנית להתנהלות כלכלית נבונה ונכונה, מחיקת נתוני אשראי, שיפור דירוג אשראי, הנפקת דוח ריכוז נתונים ועוד. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם וישמח לשתף פעולה בדרך להתנהלות פיננסית מיטבית ומוצלחת.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support