מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  ניהול פיננסי מקצועי ומקיף

  ניהול פיננסי מקצועי הוא הבסיס להצלחת כל עסק, בין אם מדובר בחברה גדולה, תאגיד ציבורי או עוסק מורשה. סמיר חסן ושות' – רואי חשבון ויועצים, המשרד שנוסד בשנת 2008, מציע מגוון שירותים חשבונאיים ופיננסיים המקיפים את כל צורכי הלקוחות, ומבטיחים טיפול מקצועי, אישי ומותאם.

  מרכיב קריטי להצלחת כל חברה

  ניהול חשבונות נכון הוא קריטי להצלחת כל חברה, גדולה כקטנה. סמיר חסן ושות' מציעים שירותי הנהלת חשבונות לחברות, המותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל חברה. הצוות המקצועי במשרד כולל רואי חשבון ותיקים ומנוסים, כלכלנים מוסמכים, מנהלי חשבונות וחשבי שכר בעלי ידע רחב וניסיון רב.

  הצוות שלנו מתמחה בניהול תקציבים ובבקרת הוצאות לחברות. אנו מבטיחים שכל שקל ינוצל בצורה מיטבית, תוך שמירה על שקיפות ועמידה בדרישות החוק.

  הכנת דוחות כספיים היא חלק קריטי בניהול חברה. המומחים שלנו מכינים דוחות כספיים בהתאם לדרישות החוק והתקנות, ומספקים ייעוץ והכוונה בנושאי מס. דוחות כספיים מדויקים ומעודכנים מאפשרים למנהלים לקבל החלטות מושכלות ולשפר את הביצועים הפיננסיים של החברה.

  ביקורת פנימית היא כלי חשוב לשמירה על תקינות הניהול הפיננסי של החברה. אנו מבצעים ביקורות פנימיות מקיפות, מזהים ליקויים ומציעים פתרונות לשיפור ההתנהלות הפיננסית. שירותי הביקורת שלנו מבטיחים שהחברה תפעל בצורה יעילה ותעמוד בדרישות החוק והתקנות.

  משימה מורכבת הדורשת הבנה מעמיקה של התקנות והחוקים

  הכנת דוח שנתי לעוסק מורשה היא משימה מורכבת הדורשת הבנה מעמיקה של התקנות והחוקים הפיננסיים. סמיר חסן ושות' מספקים שירותי הכנת דוחות שנתיים לעוסק מורשה, תוך הקפדה על כל פרט וביצוע מדויק של כל הדרישות החוקיות.

  אנו מכינים דוחות שנתיים בהתאם לדרישות החוק, תוך התמקדות בכל פרט ופרט. הדוחות כוללים מידע מפורט על הכנסות, הוצאות, רווחים והפסדים, ומסייעים לעוסק מורשה לעמוד בדרישות החוק ולשמור על שקיפות פיננסית.

  בנוסף להכנת הדוחות, אנו מספקים ייעוץ והכוונה בנושאי מס. המומחים שלנו מסייעים לעוסק מורשה להבין את התקנות הפיננסיות והדרישות החוקיות, ומציעים פתרונות מותאמים אישית לניהול יעיל של המסים.

  הצוות שלנו מעניק תמיכה וליווי מקצועי לאורך כל השנה, ולא רק בתקופת הגשת הדוחות. אנו זמינים לכל שאלה ובקשה, ומבטיחים שכל עוסק מורשה יקבל את השירות הטוב ביותר.

  סמיר חסן ושות' – רואי חשבון ויועצים, הם הבחירה המובילה לשירותי הנהלת חשבונות לחברות ולהכנת דוחות שנתיים לעוסק מורשה. עם ניסיון רב, צוות מקצועי ומחויבות להצלחת הלקוחות, המשרד מספק פתרונות פיננסיים מקיפים ומותאמים אישית. אם אתם זקוקים לשירותי הנהלת חשבונות לחברות או להכנת דוח שנתי לעוסק מורשה, פנו אלינו עוד היום ותנו לנו לעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים שלכם בצורה המקצועית והאמינה ביותר. ליצירת קשר בטלפון: 04-6020986

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support