מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  תיקון דירוג האשראי

  דירוג אשראי הינו למעשה ציון הניתן לכל אחד מאתנו בנוגע להתנהלות הכלכלית שלנו. בכל מקרה שבו דירוג האשראי שלכם שגוי, שלילי או נמוך, ניתן ומומלץ לבצע תיקון דירוג אשראי באמצעות כמה צעדים פשוטים ובליווי מומחים בתחום הפיננסי, כמו המומחים של חברת We Credit. דירוג אשראי חיובי הינו חיוני על מנת לקבל הלוואה, אשראי וסיוע במימון בקלות ובתנאים נוחים, והוא ניתן כאשר הלקוח מתנהל באופן תקין, אינו בעל חובות מכל סוג, הוא משלם את חשבונותיו בזמן ומתנהל בצורה אחראית מבחינה כלכלית. דירוג אשראי – BDI שלילי ניתן כאשר הלקוח מתנהל בצורה בעייתית וקלוקלת והינו בעל חובות כלפי גורמים שונים כמו הבנקים, חברות וגופים מסוימים או רשות המיסים, כאשר לשכת ההוצאה לפועל מעורבת בפעילות הפיננסית שלו ועוד.

  כיצד מתבצע תיקון דירוג אשראי?

  במידה ודירוג האשראי שלכם הינו נמוך או הפך לשלילי, תיאלצו לנהל אורח חיים פיננסי באופן שונה מכפי שהייתם רגילים, וזאת משום שבמצב הזה ההתנהלות הכלכלית שלכם תהיה מוגבלת למדי מכמה בחינות:

  • אי יכולת לעשות שימוש ולשלם באמצעות כרטיס אשראי
  • חוסר יכולת למשוך כסף מזומן מהבנק
  • חוסר אפשרות לשלם באמצעות צ'קים
  • אי יכולת לקבל הלוואה מהבנק

  מחיקה של בי די אי שלילי וביצוע תיקון דירוג אשראי מהווים משימה אפשרית, אך מאתגרת ודורשת התמדה רבה וזאת באמצעות כמה פעולות בהתאם למצבו של הלקוח:

  • שיפור ההתנהלות הפיננסית באמצעות סגירת חובות שנותרו פתוחים, העברה של תשלומי החשבונות בזמן, ניהול שקול ומחושב של מאזן ההכנסות וההוצאות החודשיות.
  • פנייה לחברת BDI מקצועית בבקשה לאסוף ולקבל נתונים מכל הגורמים הרלוונטיים וזאת על מנת לבצע הערכה מחדש של הדירוג שכבר ניתן ובהתאם להעניק דירוג אשראי חיובי ללקוח. הפעולה הזו הינה רלוונטית ללקוחות שההתנהלות הכלכלית שלהם אינה משתקפת באופן ראוי או שאינה מצדיקה את הדירוג הנמוך שניתן להם.
  • פנייה למקור שסיפק מידע שגוי שעל פיו קיבלתם ציון שלילי בדירוג האשראי. במידה ונפלה טעות או שהדירוג נקבע בהסתמך על מידע שגוי, חברת BDI וחברת D&B מחויבות למחוק את הנתונים והמידע השליליים עליכם.

  ליווי וייעוץ מידי מומחים לתיקון דירוג האשראי שלכם

  רבים מאיתנו חוששים, נרתעים וסולדים מניירת ובירוקרטיה. אם אין לכם סבלנות וזמן לעסוק בהליך הגשת בקשת תיקון דירוג האשראי, או שאתם חוששים מטעויות הנובעות מחוסר ידע, ניתן ואף מומלץ להיעזר בחברת  We Credit המתמחה במתן ייעוץ וליווי פיננסי מקצועי ומסייעת בהתמודדות עם תיקון ושיפור דירוג BDI  שלילי.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   המליצו עלינו!

   ליאור ברנד

   אני רוצה להודות לפסגת פיננסים על הטיפול המסור והאישי שקיבלתי מהם. ההורים שלי מבוגרים שלא הצליחו למצוא את כספיהם האישי שמגיע להם במשך זמן רב, והמענה המהיר של הצוות והעזרה הרבה שנתנו היו ראויים לשבח. תודה רבה על הכל!!

   לירז וקנין

   אלופים! עבודה מקצועית ויחס מדהים! מומלץ בחום❤️❤️❤️

   עמית דדו

   הצליחו למצוא לי כספים השייכים לי ששכחתי מאחור, קצת הססתי בהתחלה אבל בסהכ היה שווה את זה תודה רבה!!

   איתמר מלול

   יצא לי להתנהל מול מספר חברות בתחום, השירות הכי טוב, מהיר ואיכותי שיצא לי להתקל, מעבר לזה שאיתרו לי סכום מכובד מטוד, הגישה והטיפול בי היה הרבה מעבר למצופה.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.