מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

השאירו פרטים ותענו בהקדם!

  תיקון נתוני אשראי

  תיקון נתוני אשראי הוא פעולה חיונית ומועילה במיוחד במגוון מצבים ומקרים. החשיבות של מערכת ומרשם נתוני אשראי נובעת ומבוססת על העובדה שהרישום מאפשר שליפת נתונים מעודכנים לגבי הלווה הפוטנציאלי וזאת לפני הביצוע של העסקה הפיננסית. הנתונים הפיננסים מאפשרים לגופים המלווים ולבנקים לאמוד בצורה ריאלית ונכונה את מידת הסיכון שטמונה בעסקה וכן לתמחר אותה בהתאם, למשל העלאת ריבית או הגבלה של סכום ההלוואה ועוד. מצד אחד, הלווים הפוטנציאליים חשופים למדי בפני המלווים, ומהצד השני הליך קבלת ההלוואה הינו מהיר למדי ויכול להסתיים בתוך דקות ספורות בלבד, עד מספר שעות. בכל מקרה בו נתקלתם בסירוב מצד הבנק או הגוף המלווה להעניק לכם סיוע, מימון אשראי או הלוואה וזאת בשל נתוני אשראי בעייתיים ורישום אשראי שלילי, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה במתן שירותים פיננסיים כמו חברת We Credit שתסייע לכם ע"י נקיטה בפעולות וצעדים נכונים שיוכלו להביא לתיקון ולשיפור נתוני ודירוג האשראי שלכם, כך שתוכלו לקבל הלוואה ומימון בתנאים נוחים.

  תיקון נתוני אשראי – מאיפה מגיעים הנתונים?

  ישנם מקורות וגופים רבים שמעבירים נתונים למערכות נתוני האשראי של בנק ישראל- כונס הנכסים הרשמי מחזיק במידע הנוגע לפשיטות רגל ופירוק של עסקים, הן של לקוחות פרטיים והן של לקוחות עסקיים. המידע הזה הינו מועיל וחשוב, שכן הוא עשוי להעיד ולהצביע על התנהלותו הפיננסית של פושט הרגל. בלשכת ההוצאה לפועל ישנם נתונים שונים על חייב שהינו מוגבל באמצעים או חייבים שמתנהל נגדם הליך של איחוד תיקים בלשכות ההוצאה לפועל. בנק ישראל מפרסם באופן קבוע נתונים אודות חייבים שמוגדרים כמוגבלים באמצעים או כאלה שיש הגבלה חמורה שעומדת כנגדם. תאגידים בנקאיים מאפשרים לקבל נתונים בנוגע להלוואות שהלקוח נטל, וכן על בעיות שונות וצעדים משפטיים שהתאגיד הבנקאי נקט בהם או שהוא מתכוון לנקוט כנגד הלקוח. גופים שהינם מנפיקי כרטיסי חיובu חברות האשראי שמנפיקות כרטיסי אשראי מהווים אף הם מקור ממנו ניתן לשאוב נתונים ומידע לגבי נתוני אשראי. בתי המשפט יכולים לספק נתונים ומידע על גופים וארגונים עסקיים וכן על נושאי משרות או כאלה שמנועים מלהיות דירקטורים או נושאי משרה. על אף התועלת הרבה שמאגר נתוני האשראי מספק, לא אחת קורה שמאגר זה איננו מעודכן או שישנם בו רישומים שגויים. במקרים אלה, רשאי אותו אדם להגיש בקשה למחיקה או לתיקון הנתונים במערכת של בנק ישראל, על מנת לבצע את הליך תיקון נתוני אשראי.

  בשביל לתקן BDI צריך לעבוד עם מומחים לתיקון נתוני אשראי

  חשוב לזכור כי מומלץ להסתייע בשירותיו של עורך דין שמתמחה בתחום ומטפל בנושאים פיננסים או לקבל סיוע וליווי מחברה מקצועית המתמחה במתן ייעוץ פיננסי בנושאים מורכבים ורגישים כמו דירוג אשראי שגוי. חברת We Credit מספקת מענה מקצועי שיסייע ללקוח שמעוניין להגיש בקשה לתיקון או למחיקת נתונים מהמערכת לעשות זאת בצורה מסודרת ובמהירות. לאחר הגשת הבקשה, היחידה לפניות הציבור ברשות האכיפה תבחן את הבקשה ובמידת הצורך תפעל לתיקון טעויות או לשינוי המידע במידה ויתברר שיש צורך בכך. צוות המומחים של We Credit ישמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה באחריות ויחס אישי.

  שתפו את הפוסט עם חברים

  מעוניינים במחיקת BDI שלילי?

  השאירו פרטים ותענו בהקדם!   אתם שואלים - אנחנו עונים!

   מה ההבדל בין BDI לנתוני האשראי שלכם?
   מהו דוח ריכוז הנתונים ומדוע הוא כל כך חשוב?
   מהו חוק נתוני האשראי החדש?
   .מהו חיווי אשראי?
   מה יאפשר לי חיווי אשראי חיובי?
   מהו דירוג אשראי?

   ממליצים עלינו

   יוסי ב.

   סייעו לי במחיקת BDI במהירות וביעילות, כבר עמדתי לאבד תקווה אבל אז פניתי אליהם והם עזרו לי. מודה מאד וממליץ.

   דן פ.

   בעקבות בעיות כלכליות עם המשפחה נאלצתי לחפש פתרונות והחבר'ה המדהימים כאן עשו את זה בצורה הטובה ביותר

   יעל א.

   בעלי ואני רצינו לקחת משכנתא כנגד הנכס הקיים שלנו - לא ידענו כמה הדבר הזה מסובך ומורכב. מזל שפנינו אליהם כי הם ידעו בדיוק למי לפנות ולהוציא לנו את התנאים הטובים ביותר

   ירון ע.

   חבורה של תותחים! ממליץ בחום.

   מחיקת בי די אי

   מחיקת בי די אי היא שם שגוי לפעולה חיונית במגוון מצבים ומקרים בעקבות חיווי אשראי שלילי או דירוג אשראי נמוך, כאשר שירות זה ניתן על ידי חברות מקצועיות המתמחות בתחום כמו חברת We Credit. על פי חוק נתוני אשראי, כיום כל מבקש הלוואה פועל בסביבה ובשוק תחרותיים- כלומר, הבנקים וחברות האשראי מתחרים זה בזה ומציעים מגוון פתרונות אשראי אטרקטיביים במיוחד. ציון או חיווי אשראי מיועד כהמלצה לגוף או לגורם המלווה במטרה לדעת האם התנהלותו הכלכלית של מבקש ההלוואה הייתה עד כה תקינה וטובה. חיווי אשראי שלילי מידי גורמי BDI מבוסס על נתונים שונים שנאספו עד לשלב הנוכחי, ובמידה והתאספו אינדיקציות המעידות שניהול חשבון הבנק או שההתנהלות הכלכלית של לקוח אינם תקינים וקיימים בהם היבטים לא טובים, ההמלצה תיקבע כשלילית. המשמעות של חיווי אשראי שלילי הינה שייתכן שהבקשה שלכם לקבלת ההלוואה או שירות פיננסי אחר שנחוץ לכם תידחה.

   מתי נדרשת מחיקת בי די אי?

   ציון הבי די אי הוא למעשה שם שגוי לדירוג האשראי אשר נע בין 100 ל1000, למעשה מבוסס על נתונים שונים- לדוגמא, האם לקחתם במהלך השנים האחרונות הלוואות או שיש לכם פיגור בהחזרים, צ'קים חוזרים ללא כיסוי וכו'. בנק ישראל מעביר מידע לחברות האשראי את סכומי הכסף שאזרח לווה במהלך שנים האחרונות, כמו גם נתונים לגבי ערבויות, פעילות ומידע הנוגע לפעילות באמצעות שיקים, שיקים שחזרו, חשבונות שלא שולמו בזמן ועוד. כל הנתונים והמאפיינים הללו יילקחו בחשבון יחד עם הנתונים שמגיעים מלשכת הוצאה לפועל לגבי פשיטות רגל וכו' והתוצאה הינה חיווי אשראי חיובי או שלילי. מכאן ניתן להסיק שהליך מחיקת בי די אי הוא המונח השגור אך השגוי לתיקון ושיפור דירוג האשראי אשר עשוי להיות נחוץ במגוון מצבים, וכאשר נאמר לכם שאינם רשאים לקבל הלוואה, סיוע במימון או לבצע פעולה מסוימת בשל תוצאות חיווי האשראי.

   מומחים בייעוץ פיננסי ומחיקת בי די אי

   חברת We Credit מתמחה במתן מגוון שירותים פיננסיים מקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים הכוללים ייעוץ וליווי בניהול הליכים וביצוע פעולות שונות הקשורות לסיוע במימון כגון שיפור דירוג האשראי. צוות מומחים והיועצים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלא וישמח לסייע לכם בכל בקשה ושאלה ולספק מענה איכותי ביחס אישי ואחריות.

   מחיקת רישום bdi

   מחיקת רישום bdi שלילי הינו מונח שגוי לפעולה חיונית במגוון מקרים ומצבים שחשוב שתתבצע בליווי של גורמי מקצוע מומחים בתחום הפיננסי, כמו חברת We Credit. חיווי אשראי מהווה המלצה חיובית או שלילית של גופי הBDI במדינה הניתנת במגוון מצבים לחברות המימון והאשראי, ומציגה את טיב הלקוח והאם מומלץ להעניק לו מימון, הלוואות או אשראי בהתאם לתעודת הזהות הפיננסית שלו שקשורה לניהול חשבון הבנק של כל אחד ואחת מאיתנו, ובהם יתרת חוב שנותרת גבוהה לפרק זמן ממושך, צ'קים שחזרו ולא כובדו, שעבודים ועיקולים, מצבים של פשיטת רגל או חדלות פירעון, הגבלות שונות ולמעשה כל פרט ונתון שמעידים על התנהלות פיננסית בעייתית או על אי יציבות בניהול חשבון הבנק. נתונים ומצבים אלה משפיעים על רמת הסיכון שהגוף נותן האשראי חייב להביא בחשבון כאשר מונחת לפתחו בקשה לקבלת אשראי ומימון. חשוב מאוד להבין ולזכור שנותני האשראי אינם מעניקים הלוואות בהתנדבות ולשם שמיים, אלא שמדובר בגופים הפועלים למטרות רווח וסביר להניח שהם אינם מעוניינים לספק סיוע ללקוח שקיבל כספים, אך יש סיכון שלא ישיבם במועד ועם הריבית כפי שנקבעה והוסכמה בין הצדדים, או שלא ישיב אותם כלל.

   מתי יש צורך לבצע הליך מחיקת רישום bdi?

   כאשר ישנו רישום שלילי או חיווי אשראי שלילי, עלולים להתעורר קשיים שונים בעת הגשת בקשה לקבלת הלוואה, סירוב להנפקת כרטיסי אשראי, לא ניתן יהיה להוציא פנקסי שיקים ועוד מגוון פעולות בנקאיות שכיחות שעלולות להיחסם בפני הלקוח. חשוב להבין שבהלוואות מסוג משכנתא שנחשבות לגדולות ומשמעותיות במיוחד, ניתן בחלק מהמקרים לקבל הלוואה וזאת על אף שכתם כלשהו רובץ ומופיע בדו”ח וזאת משום שהגוף שמלווה יכול לשעבד את הנכס כנגד ההלוואה, ובאמצעות צעד זה קטן הסיכון הפיננסי מבחינתו. באופן כללי וברוב המקרים ניתן לבצע מחיקת רישום bdi (או עפ"י המונח הנכון- שיפור ותיקון דירוג האשראי) אולם לא בכולם, ובנוסף חשוב לזכור שלא בכל המצבים מחיקה היא צעד נכון היות שפעולה זו שאליה מתוודעים גורמים פיננסים שונים עלולה לעורר חשד ותהיה מדוע נמחק הרישום והאם ישנם פרטים שהוסתרו? משום כך, ללא ספק חשוב להיעזר בשירותים המקצועיים שמספקות חברות שמתמחות בתחום הפיננסים.  גורמי המקצוע שמספקים את השירות, יבחנו כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות האישיות והספציפיות של הלקוח וילמדו את העובדות. בסיום הבדיקה תתקבל החלטה שמבוססת על הנתונים וכזו שתהיה הנכונה ביותר. בחלק מהמקרים, מומלץ להשקיע ולפעול לשיפור דירוג וצבירת נקודות זכות יותר מאשר הליך ביצוע מחיקה.

   ליווי פיננסי לעסקים וללקוחות פרטיים מידי מומחים בהליך מחיקת רישום bdi

   חברת We Credit הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה במתן שירותים מקצועיים בתחום הפיננסי ובהם ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים, ניהול כלכלי, גיוס אשראי ומימון ועוד. צוות המומחים שלנו יעניק לכם ליווי ומענה מקצועיים לכל צורך בהתאמה אישית, תוך הקפדה על אחריות, אמינות, שקיפות, יחס אישי ומחירים הוגנים.

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support